Werken in de regio Edam-Volendam
Werken bij De Zorgcirkel in regio Edam-Volendam betekent werken in een mooie en veelzijdige omgeving. Van het karakteristieke Volendam en historisch Edam tot het groene Oosthuizen en de omliggende dorpen: samen zorgen we ervoor dat ouderen de zorg en ondersteuning krijgen die bij hen past.
Onze thuiszorgteams zijn actief in de hele regio. We komen bij cliënten thuis in de gemeenten Edam-Volendam en Waterland. Denk aan bijvoorbeeld Volendam, Edam, Oosthuizen, Monnickendam, Broek in Waterland, Ilpendam en Marken.
Naast thuiszorg biedt De Zorgcirkel ook zorg en ondersteuning vanuit verschillende woonzorglocaties in de regio. Hierdoor zijn er volop mogelijkheden om te werken binnen verschillende vormen van ouderenzorg.